01.06.11 23:53 Alter: 12 yrs

گزارشکران: جهنمی برپاست

Kategorie: Meldungen Links

 

باورش سخت است. سخت است برای یکایک ما اما گریزی نیست. خبر را باید شنید و بهت زد. از درج این اخبار شرمساریم زیرا که اینچنین اندوه را به خانه شما نیز می آوریم. دختری غمزده و سوگوار را در سوگ پدرش می کشند و خم به ابرو نمی آورند. ازاده ای را طعمه خشونت وحشیانه خود میکنند و از کنار آن براحتی می گذرند. قاتلان بر اریکه قدرت اند و جنایت از پس جنایت فرو نمی گذارند. هاله را بزمین انداختند و با لگد به پهلویش زدند, با مشت به سینه اش زدند. پاداش یک زن آزاده را این چنین دادند. قلمزنان و قلم فروشان حکومتی نیز جرایدشان را پر میکنند از دروغ و ریا که هیچ خبری نیوده و کار کار ضد انقلاب است. بر طبق روال همیشگی حکومتی دو مشکوک یا مظنون مسلح را نیز دستگیر می کنند و برای روز مبادا ( بخوانید فشار افکار بین المللی ) ترشی! می اندازند.

 

حسین شاه حسینی عضو شورای مرکزی جبهه ملی: «هاله سحابی را به زمین انداختند و
با لگد به پهلوهایش زدند»

 

در این آشفته بازار, حکومتیان تکذیب و حاشا میکنند و سبزهای اصلاح طلب مدارا کنان هواداران خود را به راهپیمائی سکوت تشویق میکنند و رهنمود میدهند که:

شورای هماهنگی راه سبز امید: با لبان بسته، آزادی رهبران جنبش و زندانیان سیاسی را فریاد خواهیم زد

ترغیب میکنند که در:

پیاده روهای خیابان ولی عصر از ساعت فلان تا لحظه بهمان فریاد آزادیخواهی خود را با سکوت اعلام میکنیم!! و راس ساعت هشت همه متفرق میشویم؟

 

گویا رهگذران و خریدارن کفش و کیف و .... تا کنون غیر از این می کردند؟

 

برخی از نظرات جمع آوری شده در همین زمینه:

 

 

بیانیه جدید شورای هماهنگی راه سبز امید! برای 22 خردا راهپیمایی بی صدا در داخل خانه و به هنگام خواب ترجیحا پتو روی صورت کشیده شود میتوانید در داخل دلتان هم صلوات یا تکبیر بگویید بدرود تا اطلاعیه بعدی

از آنجا که یک نفر نیست که مردم را دعوت کند از خانه بیرون بریزند و همه آحاد مردم قبولش کنند ، من مردم را به تظاهرات دعوت می کنم

 

 

عجب آشفته بازاری است؟

پیام سبز های منتقد اما حامی حفظ نظام غیر از شکاف انداختن در صفوف انبوه معترضان به کلیت نظام نیست. از سوئی سازماندهی فریادها برای آزادی موسوی و کروبی در پشت بامهای خانه خویش و از جهتی دیگر آوردن آرامش و سکوت به خیابانهاست. خیابانهائی که پیش از این صحنه رویاروئی معترضان با دستگاه جهنمی سرکوب رژیم بوده است

پر واضح است که در چنین معرکه ای زندانیان سیاسی را اعدام میکنند و زنان و مردان آزاده همچون هاله سحابی طعمه وحوش حاکم و مزدورانشان میشوند. در همین لحظات و در پی فریادهای اعتراضی پیوسته مردم سوریه بشار اسد ناگزیر از صدور فرمان ( عفو عمومی ) کلیه دستگیر شدگان و زندانیان  سیاسی میشود.

خبر آمد که:

رئیس‌جمهوری سوریه با صدور فرمان عفو عمومی، همه زندانیان سیاسی این کشور از جمله هواداران گروه اخوان‌المسلمین را آزاد کرد.

 

نتیجه: آزادی گرفتنی است و نه دادنی

 

خشم عمومی  اما انتظار  معجزه را نخواهد  کشید. طغیان مردمی نزدیک است و آن طوفان  دودمان برانداز خواهد بود بی شک

گزارشگران

 

 

مصاحبه با هاله سحابی در شب درگذشت پدر

 

 

 

 

 


Gozareshgar
info@gozareshgar.com