27.09.12 23:15 Alter: 9 yrs

نیمه شب نوشته های - 2 - سخنگوی وزارت امور خارجه در نیویورک کتک خورد

Kategorie: Meldung Rechts

 

 

آنچه امروز تیتر اول بسیاری از رسانه ها را بخود اختصاص داده است, مورد ضرب و شتم واقع شدن رامین مهمان پرست است که در خیابانی در نیویورک با اعتراض و هجوم تعدادی از حاضرین در محل روبرو شده است.

اینجا ببینید

 

رسانه های حکومتی اعلام کرده اند که فعالین سازمان مجاهدین و هواداران پادشاهی معترضان را تشکیل می داده اند و هم از اینرو تصمیم آمریکا مبتنی بر خروج سازمان مجاهدین از لیست سازمانهای تروریستی اشتباه بوده است. در برخی از محافل نیز گفته شده است که معترضان سوری تبار بوده اند و بدینوسیله پیام اعتراض خود را به سیاست پشتیبانی ایران از بشار اسد را رسانده اند.

به هر انگیزه ای که این واقعه پر سر و صدا صورت گرفته است نشان از تنفر عمومی افکار بین المللی از رژیم حاکم بر کشورمان دارد. حکومتی که بر پایه خشونت و خون ستون های استبداد خویش را بنا کرد و بیش از سی و چند سال دستجات لباس شخصی و مزدوران خود را راهی میتینگ ها و تجمعات آزادیخواهان و دمکراسی طلبان نموده و ابزار کافی از نوع سلاح های سرد و گرم در اختیار این اوباشان قرار داد. هم از اینرو این اقدام را میتوان واکنشی در برابر سیاست های وحوش حاکم دانست که مشروعیت خود را همطراز قتل و غارت و شکنجه شهروندان کشورمان میداند.

مسئولین جمهوری اسلامی وقتی از محدوده سرنیزه خونین ( مرزها ) خود عبور می کنند در هیچ نقطه ای از این کره خاکی امنیت!! نخواهند داشت. اعتراضات ایرانیان تبعیدی و افکار اعتراضی عمومی جهانیان در ارتباط با سرکوب رژیم بطور همه جانبه از جنبش کارگری گرفته تا زنان و دانشجویان و جوانان و معلمان و ... آنان را بدرقه خواهد کرد.

بهروز سورن

27.9.2012

 
Gozareshgar
info@gozareshgar.com