06.02.18 23:09 Alter: 13 days

دومین دختر خیابان انقلاب:پیشمان نیستم ولی هیچ رابطه‌ای با مسیح علی‌نژاد ندارم

Kategorie: Nachricht

 

 

خانواده نرگس حسینی، دومین دختری که در خیابان انقلاب به دلیل برداشتن روسری‌اش بازداشت شد و همچنان در زندان قرچک است، با بیان این‌که در روزهای گذشته موفق به ملاقات با نرگس شده‌اند، گفتند: «نرگس در این ملاقات تاکید داشت به‌هیچ‌عنوان با فعالیت‌های مسیح علی‌نژاد ارتباطی نداشته و به همین دلیل هم در روزی غیر از چهارشنبه اقدام به این کار کرده».

براساس گزارشی که 17بهمن رسانه ای شد، به گفته اعضای خانواده دومین دختر خیابان انقلاب،او با وجود حفظ عقایدش درباره موضوع حجاب، در دو سال گذشته هم نسبت به اقدامات مسیح علی‌نژاد نقد داشته.

نسرین ستوده وکیل نرگس حسینی هم پیش از این خبر داده بود که موکلش در دادگاه گفته که از کار خود پشیمان نیست و خانواده این زندانی هم اعلام کردند که نرگس در دادگاه نیز هرگونه ارتباط و حتی تاثیر پذیری از فعالیت‌های علی‌نژاد را اکیدا رد کرده.

قابل یادآوری است که،نرگس حسینی از دوشنبه هفته گذشته در زندان قرچک به سر می‌برد و برای آزادی او وثیقه پانصد میلیونی تعیین شده. به گفته نسرین ستوده که وکالت او را به عهده دارد، سه اتهام تشویق به فساد، رعایت‌نکردن حجاب شرعی و تظاهر به عمل حرام به او تفهیم شده و خانواده نرگس حسینی هم می‌گویند که به هیچ وجه امکان تعیین چنین وثیقه سنگینی را ندارند.

akhbarkargari2468@gmail.com

 
Gozareshgar
info@gozareshgar.com