۱۴۰۳-۰۳-۱۸

اخبار مرگ کارگران در هنگام کاردر سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط نامناسب کار #دو_کارگر از جمله یک کودک کار در شهرهای #خمینی‌شهر و #سراوان دچار حادثه شدند. طی این حوادث یک #کودک_کار مصدوم و یک کارگر دیگر جان خود را از دست داد. کسب اطلاع از آخرین وضعیت و محل نگهداری وی تاکنون بی نتیجه بوده است.

 در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط نامناسب کار #هفده_کارگر در شهرستان های بهار و #گچساران حین انجام کار دچار مصدومیت شدند.

در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط نامناسب کار، #پنج_کارگر در #دهدشت دچار حادثه شدند. طی این حادثه، دو کارگر جان خود را از دست داد و سه کارگر دیگر مصدوم شدند.

🖌در طی هر هفته مرگ و مصدومیت، گریبان کارگران را می‌گیرد و زندگی آنها را تباه می‌کند. همه‌ی این آسیب‌ها در نبود امنیت در محیط کار که با ابزار و پوشش‌های نامناسب برای کارگران حادث می‌شود، زندگی آنان را به بازی می‌گیرد و جالب است که هیچ یک از مسئولان دغدغه‌ی این فجایع را ندارند و اگر اقدامی هم صورت گرفته، نیمه‌کاره رها شده؛ چرا که این مرگ و میرها نه‌تنها متوقف نشده، بلکه بیشتر هم شده است.

صولت مرتضوی، وزیر کار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده، چنین فردی که از پس حفظ جان زحمتکشان این سرزمین برنمی‌آید چگونه می‌تواند کشوری را اداره کند؟!

جان_کارگر_ارزش_دارد
وزیر_بی‌لیاقت

اتحاد بازنشستگان
@etehad_bazn


یک نظر بنویسید

 

نظرات شما

بدون نظر