۱۴۰۲-۱۱-۱۹

علی صدارت

خانه‌نشینی و تحریم خیابان‌ها در روز انتخابات

علی صدارت- خانه‌نشینی و تحریم خیابان‌ها در روز «انتخابات»، رای‌گیری واقعی برای رفراندوم مشروعیت رژیم

تاریخ تولید و انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ = 05-02-2024 دوشنبه

 alisedarat.com/2024/02/05/12905/ 

گزارش، بررسی و ارزیابی رویدادها

فرازهایی از محتوی و مطالب مرتبط:

توجه! ژنرال‌های جنگ روانی رژیم، مغزشویی و پروپاگندا برای کشیدن مردم به پای صندوق‌های «رای» را مدتی است که شروع کرده‌اند. این‌ها که مواجب بگیران امنیتی-اطلاعاتی هستند، ولی دلم آدم به حال آن‌هایی که خدمتکاران بدون جیره و مواجب هستند که دانسته و نادانسته، خواسته و یا ناخواسته، با تشویق مردم برای شرکت در انتخابات، خود را به سربازان خامنه‌ای و شرکا در این تبدیل کرده‌اند. بدون شک این‌ها شریک جرم خامنه‌ای و شرکا هستند در قتل و جنایت و تجاوز و کور و معلول کردن مردم و سایر خشونت‌ها و تجاوزات به حقوق، از جمله خشونت‌های اقتصادی چون اختلاس‌ها، و دزدی‌ها، و رانت‌دهی‌ها و رانت‌خواری‌ها.

خامنه‌ای: …آیا آرای باطله به معنی جدایی آن فرد از نظام است؟ ابدا! ابدا! [هه هه هه! (به ریش آنها که دوباره گول خورده‌اند و با تحریم نکردن «انتخابات» به خامنه‌ای و شرکا و رژیم ولایت مطلقه مشروعیت دادند، می‌خندد!)] اگر رای باطل یا سفید انداخت پیداست به‌صندوق رای علاقمنده، پیداست با صندوق رای قهر نکرده (پوزخند! پوزخند به ریش چندباره گول خوردگان! یعنی آنها که شریک جرم خامنه‌ای و شرکا هستند در قتل و تجاوز و جنایت و فساد و اختلاس و… و انواع خشونتهای دیگر و انواع تجاوزها به حقوق!) پیداست که آن رای‌دهنده به نظام علاقمنده!!!!…

نقل از یک هموطن: «…اگر حتی از جلوی صندوق های رای هم رد بشید باعث رضایت نظام هست، حتی اگر هم کاملا بدون هیچ حجاب و مانتو وبه شعبه «رای‌گیری» بروید. …و اگر رای سفید بدید هم به حماقت‌مان می‌خندندرفتن پای صندوق رای یعنی قبول این فلاکت حتی اگه رای سفید بده، یا فحش و ناسزا به اول و آخر خامنه‌ای بنویسه، و یا مثلا اسم گوگوش رو بنویسه و از این خوشمزه‌بازی‌های بی‌مزه!…»

حتی آنها که مخالف رژیم هستند به هر دلیلی برای شرکت در «انتخابات» به حوزه‌های رای‌گیری بروند (رای سفید، فحش و ناسزا، اسامی افراد معروف و سلبرتی‌ها و تمسخر و تحقیر،…) آنها نادانسته به رژیم مشروعیت داده و باعث طولانی‌تر شدن زمان رسیدن به سقوط فیزیکی رژیم شده‌اند.

گروههای از ایرانیان که در «رای‌گیری» شرکت می‌کنند، از جمله از این قرارند:

۱- موافقان رژیم:

کسانی که در روز «انتخابات» به دلیل موافقت با رژیم به حوزه‌های «رای‌گیری» می‌روند، ضمن احترام به عقیده ایشان، متاسفیم که در جنگ روانی قدرت‌ها علیه ملت شکست خورده‌اند. تعداد این عده از هموطنان، پیوسته کمتر شده و می‌شود. بایسته است که کنش‌گرانی که روی به ملت و پشت به قدرت دارند، و معتقد به استقلال و آزادی و حقوق‌مداری و خشونت‌زدایی هستند، تلاش‌ها را بیشتر کنیم تا این دسته از هموطنان به آغوش ملت باز گردند، و به قدرت پشت کنند. هر کدام از ما می‌توانیم در شور و شعف بازسازی میهن خود، مشارکت کنیم.

۲- مخالفان رژیم:

الف: کسانی که در روز «انتخابات» با وجود مخالفت با رژیم به حوزه‌های «رای‌گیری» می‌روند، با این توجیه که «…کاملا درسته که اینها بد هستند، ولی،اگر اینها نباشند…» متاسفیم که در جنگ روانی قدرت‌ها علیه ملت شکست خورده‌اند. در صورتی‌که درست برعکس، دلیل خطر حمله قشون خارجی، تجزیه کشور و فدرالیسم، جنگ داخلی، وهمه و همه‌ی سایر فجایعی که امروز در سرنوشت خود می‌بینیم به دلیل وجود رژیم ولایت مطلقه، و عدم وجود نظام مردمسالار در ایران است. به همین دلیل که هر یک روز بیشتری که این رژیم بر قدرت بماند، خطر غزه‌ای شدن، خطر سوریه‌ای شدن، خطر لبنانی شدن، خطر افغانستانی شدن، خطر عراقی شدن، خطر اوکراینی شدن، خطر فلسطینی شدن، و خطر، بیشتر می‌شود

ب: کسانی که با وجود مخالفت با رژیم، برای مُهرخوردن شناسنامه و این‌طور مسائل در روز «انتخابات» به حوزه‌های «رای‌گیری» می‌روند، متاسفیم که در جنگ روانی قدرت‌ها علیه ملت شکست خورده‌اند، و منفعلانه برای یک مشکل جمعی، دنبال یک راه حل فردی می‌گردند. این در واقع نوعی رانت‌خواری و ویژه‌خواری از ته‌سفره‌های غارت کشور و فسادهای اقتصادی است، و بدین ترتیب این دسته از هموطنان، شریک جرم اختلاس‌گران هستند، و از آن فراتر دستشان به خون هموطنان ما که توسط این رژیم کشته و زخمی شده‌اند، آلوده است. امیدوارم که این دسته از رای‌دهندگان هم، قبل از اینکه خود و عزیزانشان هم به فهرست بزرگ قربانیان این رژیم اضافه شود

ج: ولی حتی آنها که مخالف رژیم هستند به هر دلیلی برای شرکت در «انتخابات» به حوزه‌های رای‌گیری بروند (رای سفید، فحش و ناسزا، اسامی افراد معروف و سلبرتی‌ها و تمسخر و تحقیر،…) آنها نادانسته به رژیم مشروعیت داده و باعث طولانی‌تر شدن زمان رسیدن به سقوط فیزیکی رژیم شده‌اند.

خامنه‌ای: …آیا آرای باطله به معنی جدایی آن فرد از نظام است؟ ابدا! ابدا! [هه هه هه! (به ریش آنها که دوباره گول خورده‌اند و با شرکت در «انتخابات» تحریم نکردن «رای گیری» به خامنه‌ای و شرکا و رژیم ولایت مطلقه مشروعیت دادند، می‌خندد!)] اگر رای باطل یا سفید انداخت پیداست به‌صندوق رای علاقمنده، پیداست با صندوق رای قهر نکرده (پوزخند! پوزخند به ریش چندباره گول خوردگان! یعنی آنها که شریک جرم خامنه‌ای و شرکا هستند در قتل و تجاوز و جنایت و فساد و اختلاس وو انواع خشونتهای دیگر و انواع تجاوزها به حقوق!) پیداست که آن رای‌دهنده به نظام علاقمنده!!!!…

نقل از یک هموطن: «…اگر حتی از جلوی صندوق های رای هم رد بشید باعث رضایت نظام هست، حتی اگر هم کاملا بدون هیچ حجاب و مانتو وبه شعبه «رای‌گیری» بروید. …و اگر رای سفید بدید هم به حماقت‌مان می‌خندندرفتن پای صندوق رای یعنی قبول این فلاکت حتی اگه رای سفید بده، یا فحش و ناسزا به اول و آخر خامنه‌ای بنویسه، و یا مثلا اسم گوگوش رو بنویسه و از این خوشمزه‌بازی‌های بی‌مزه!…»

بدون باور به رهبری در خود و مشارکت همگانی، رهبری نخبگانِ مردمسالار ممکن نمی‌شود

alisedarat.com/2024/01/29/12858/

 

علی صدارت

یک نظر بنویسید

 

نظرات شما

بدون نظر